موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه خراسان جنوبیموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه خراسان جنوبی
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان جنوبی در سال ۱۳۸۶ در زمینی به مساحت ۵۶۳۱ متر مربع و با زیر بنای ۱۲۶۳۰ متر مربع در ۵ طبقه شروع به ساخت و در تاریخ ۳۰ام آبان ماه ۱۳۹۴ توسط نماینده محترم ولایت فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حضرت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی افتتاح گردید.

این موسسه با مجموعه های توانبخشی شامل (درمانگاه، مرکز فیزیوتراپی، مرکز کاردرمانی)، مجموعه های فرهنگی ورزشی شامل (سالن همایش، مجموعه آبی، سالن چند منظوره، سالن بدنسازی، سالن ایروبیک و رزمی) ، مجموعه های اقامتی و رفاهی شامل(سوئیت های اقامتی و تالار پذیرایی) در در حال خدمات رسانی به عموم مردم به ویژه خانواده محترم شاهد و ایثارگر می باشد.

مراکز و امکانات شعبه خراسان جنوبی

 • مرکز فیزیوتراپی ایثار خراسان جنوبی بزرگترین و مجهزترین مرکز فیزیوتراپی و توانبخشی در شرق کشور با پیشرفته ترین تجهیزات روز نظیر (مکانوتراپی، الکتروتراپی، لیزردرمانی و…) و طرف قرارداد کلیه بیمه های درمانی با تعرفه عمومی آماده  ارائه خدمات به عموم همشهریان محترم میباشد.لازم به ذکر است که بخش های هیدروتراپی، کاردرمانی و درمانگاه تخصصی در آینده بسیار نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

  درمانی و توانبخشی

 • سالن ورزشی چند منظوره ایثار با امکاناتی خوب و پارکینگی مستقل و با ظرفیت ۱۷۰ تماشاگر جهت استفاده در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال و بدمینتون آماده ارائه خدمات به کلیه عموم به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران می باشد. سالن بدنسازی ایثار با مدرنترین تجهیزات روز و در فضایی بالغ بر ۱۴۰ متر مربع در ۲ بخش قدرتی و هوازی همراه با بوفه در حال خدمات رسانی به کلیه عموم به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران می باشد. مجموعه آبی شهدای غواص با امکاناتی خوب ( استخر بزرگ و کوچک، سونای خشک و مرطوب، جکوزی آب گرم ) در حال خدمات رسانی به کلیه عموم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران می باشد. سالن رزمی و ایروبیک با مساحتی بالغ بر ۱۴۰ متر مربع با امکاناتی خوب و مربیانی متخصص و آگاه به علم روز در حال خدمات رسانی به کلیه عموم به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران می باشد.

  استخر و سالن‌های ورزشی

 • تالار پذیرایی ایثار با امکاناتی عالی در دو بخش آقایان و بانوان همراه با اتاق ویژه بازی کودکان و با ظرفیت ۵۰۰ نفر در حال خدمات رسانی به کلیه عموم به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران می باشد. سالن همایش ایثار با ظرفیت ۳۱۰ نفر در دو طبقه همراه با ضبط صوتی و تصویری همزمان از مجالس در حال خدمات رسانی به کلیه عموم به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران می باشد.

  تالارهای پذیرایی و سالن‌های همایش و کنفرانس

 • سوئیت های اقامتی ایثار در مکانی مناسب و نزدیک به مراکز خرید با امکاناتی خوب و هزینه مناسب با ظرفیت ۷۰ نفر در اتاق های یک، دو، سه، چهار و پنح تخت آماده ارائه خدمات به عموم مردم به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران می باشد.

  هتل‌ها و اقامتگاهها