به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار، امروز، چهارشنبه پنج آبان ۱۴۰۰، وبینار مدیرعامل محترم موسسه ایثار، جناب آقای امانی با مدیران موسسه استان های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و کرمان برگزار گردید.

در ابتدای این وبینار، جناب آقای امانی ضمن تبریک ایام ماه ربیع و تشکر و قدردانی از مدیران استان های مذکور جهت همکاری و دلسوزی، در راستای نیل به اهداف موسسه ایثار و تلاش های روزافزونشان، خواستار شرح فعالیتهای مراکز این استان ها و طرح مسائل و مشکلاتشان شدند. امانی تصریح کرد: هدف کلیه موسسات ایثار استان ها در درجه اول باید در مسیر کمک و خدمت به قشر معزز جامعه ایثارگری باشد؛ بنابراین کلیه استان ها بایستی تمامی تلاش خود را جهت بهره مندی قشر ارجمند جامعه‌ی هدف و همچنین دیگر آحاد مردمی از خدمات موسسات ایثار به کار گیرند.

در ادامه این نشست مدیران محترم هر سه استان، به شرح فعالیت‌های انجام گرفته، دغدغه ها، مطالبات و نقطه نظراتشان جهت ایجاد تغییرات مثبت در استان های خود پرداختند. این سه عزیز در پایان صحبت های خود از مسئولین ستاد مرکز جهت برگزاری این گونه جلسات و شنیدن دغدغه ها و نظرات خود قدردانی نمودند.

سپس در انتهای جلسه جناب آقای امانی اظهار داشتند: مساعدت و پیگیری هرچه بیشتر مسائل مطروحه این استان ها، درون ستاد مرکز، در دستور کار قرار خواهد گرفت و آرزوی صحت و سلامتی و موفقیت در پیشبرد اهداف، برای کلیه موسسات ایثار سراسر کشور را داشتند./انتهای گزارش